Gönderen Konu: KANATLI FORUM BİLGİ VE DANISMA HATTI ACILDI !!!  (Okunma sayısı 11798 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ADMİN

• Yönetici
  • Bilgi Paylaştıkça Çoğalır-- Hadi Paylaşalım
KANATLI FORUM BİLGİ VE DANISMA HATTI ACILDI !!!
« : Eylül 16, 2014, 12:24:17 ÖS »
Arkadaşlar sizlere her geçen gün daha faydalı olabilmek için sunduğumuz hizmetlerimize yenisini ekliyoruz.

Şimdi de Kanatlı Forum Bilgi ve Danışma hattımızı bugun itibari ile hizmete sunmuş bulunmaktayız

Istediginiz her konuda bilgi almak için veya sorularınızı yönlendirmek için artık bir danışma hattınız var.

Aşağıdaki danisma hattı numaramıza 16:00 ile 24:00 saatleri arasinda hizmet alabilirsiniz

KANATLI FORUM DANISMA HATTI.: 0 506 067 29 82

mavivesiyah

• Ziyaretçi
Ynt: KANATLI FORUM BİLGİ VE DANISMA HATTI ACILDI !!!
« Yanıtla #1 : Aralık 13, 2014, 09:32:45 ÖÖ »
Böyle bir hizmet için tebrik ederim.

Çevrimdışı ADMİN

• Yönetici
  • Bilgi Paylaştıkça Çoğalır-- Hadi Paylaşalım
« Yanıtla #2 : Aralık 13, 2014, 11:23:51 ÖS »
Arkadaşlar

Hattımız Ahmet beydedir. Kendisi sizlere her türlü konuda yardımcı olacaktır. Yanlız bu hizmetimizi artık sadece KANATLI FORUM üyelerimize vermekteyiz. Yani bu hizmetten faydalanmak için sadece üye olmanız yeterlidir.

salmaatak-s

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Haziran 09, 2015, 03:57:19 ÖS »
Merhaba;
Mümkünse salma tavukçuluk konusunda size danışmak istiyorum.Evimin yaklaşık 7 dönümlük bahçesine  800 adet atak-s cinsi yarka aldım ve besliyorum. henüz yumurtlamadılar. İleride Yumurtalarını satmak istiyorum  ancak öncesinde çiftlik numarası almam gerekiyormu? ya da yasal olarak ne gibi işlemler yaptırmalıyım. yumurtaların üstüne numara basma işlemini benmi yoksa toptancımı basacak. Konuyla ilgili olarak bilgi desteğinize ihtiyacım var. Eğer bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim. İyi günler..

Çevrimdışı TunaTarım

• Genel Moderatör
  • Yumurta Üreticisi
    • Tuna Tarım
« Yanıtla #4 : Haziran 10, 2015, 08:46:21 ÖÖ »
Merhaba;
Mümkünse salma tavukçuluk konusunda size danışmak istiyorum.Evimin yaklaşık 7 dönümlük bahçesine  800 adet atak-s cinsi yarka aldım ve besliyorum. henüz yumurtlamadılar. İleride Yumurtalarını satmak istiyorum  ancak öncesinde çiftlik numarası almam gerekiyormu? ya da yasal olarak ne gibi işlemler yaptırmalıyım. yumurtaların üstüne numara basma işlemini benmi yoksa toptancımı basacak. Konuyla ilgili olarak bilgi desteğinize ihtiyacım var. Eğer bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim. İyi günler..
Öncelikle Kanatliforum adına hayırlı ve bol kazançlar dilerim.1.000 adet hayvana kadar herhangi bir yasal işlem yada işletme tescil numarasına  gerek yoktur.Siz ürettiğiniz yumurtaları gerekli yerlere satışını yapabilirsiniz kalan kısım onların yükümlülüğü altındadır.
Bilmediğiniz Sıvı Ve İlaçları Hem Sizlerin Hemde Hayvanlarınızın Sağlığı İçin Veterinerinize Danışmadan Kullanmayınız!!!

salmaatak-s

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Haziran 17, 2015, 11:10:32 ÖÖ »
Merhaba arkadaşlar, daha önce 800 kadar atak-s cinsi tavuğum olduğundan bahsetmiştim forumda. Tavuklarımdan günlük yaklaşık 80-100 arası yumurta almaya başladım.Çiftliğim Nevşehir'de.Satış ile ilgili yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı?? Satış işlemlerinizi nasıl yapıyorsunuz. Satış yapan tecrübeli arkadaşların yorum ve desteklerini bekliyorum. Şimdiden teşekkürler

Çevrimdışı TunaTarım

• Genel Moderatör
  • Yumurta Üreticisi
    • Tuna Tarım
« Yanıtla #6 : Haziran 17, 2015, 05:40:29 ÖS »
Bu Konu İle İlgili Benimle İletişime Geçebilirsiniz.
Bilmediğiniz Sıvı Ve İlaçları Hem Sizlerin Hemde Hayvanlarınızın Sağlığı İçin Veterinerinize Danışmadan Kullanmayınız!!!

salmaatak-s

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Haziran 18, 2015, 11:08:36 ÖÖ »
iletişim için mümkünse telefon numaranızı alabilirmiyim.

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarina ve kisilik haklarina saygili olmayi amac edinmistir. Sitemiz, 5651 sayili yasada tanimlanan yer saglayici olarak hizmet vermektedir. 5651 Sayili kanun’un 8. maddesine ve T.C.K’nin 125. maddesine göre Tüm üyelerimizin yaptiklari paylasimlardan sorumludur. ilgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykiri icerikleri kontrol etme yükümlülügü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldir prensibini benimsemistir. sitemizde yer alan tüm videolar kaynak kodlari ile youtube, vimeo, dailymotion, v.b. video paylasim sitelerinden alinmaktadir. Telif haklari sorumlulugu bu sitelere aittir. Telif hakkina konu olan eserlerin yasal olmayan bir bicimde paylasildigini ve yasal haklarinin cignendigini düsünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, info@kanatliforum.com mail adresinden bize ulasabilirler. Buraya ulasan talep ve sikayetler hukuk müsavirimiz tarafindan incelenecek, sikayet yerinde görüldügü takdirde ihlal oldugu düsünülen icerikler sitemizden kaldirilacaktir. Ayrica, mahkemelerden talep gelmesi halinde hukuka aykiri icerik üreten ve hukuka aykiri paylasimda bulunan üyelerin tespiti icin gerekli teknik veriler saglanacaktir.Site Yoneticileri Bilgisi Haricinde Yapilan Alisverislerden Sitemiz Sorumlu Degildir.